Kursy

Kursy językowe przygotowują przyszłych studentów do podjęcia studiów w języku angielskim lub polskim. Ukończenie kursu pozwala na zrozumienie języka wykładowego oraz sprawne funkcjonowanie w środowisku akademickim. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe aby rozpocząć studia w języku polskim lub angielskim lub jeśli chcesz nauczyć się języka od podstaw – Przygotowawcze Kursy Językowe to właściwy wybór.

Kursy języka angielskiego

Każdy kurs obejmuje umiejętności: czytania, mówienia, słuchania oraz gramatykę. Program został ułożony specjalnie dla osób, które zamierzają rozpocząć studia w języku angielskim w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej. Kandydaci powinni znać język angielski przynajmniej na poziomie A1.

Kurs będzie składał się z 700 godzin ( 630 intensywnej nauki języka angielskiego, 30 godzin zagadnień z kultury i historii połączonych ze zwiedzaniem Warszawy, 40 godzin nauki języka polskiego).

Cena kursu będzie obejmowała również podręczniki oraz egzamin Cambridge na koniec Preparatory School.  

Dodatkowo wprowadzamy, a raczej wracamy z ofertą kursów wakacyjnych: miesięczny

Zapisy on-line

Kursy języka polskiego dla studentów anglojęzycznych

Program studiów został ułożony z myślą o kandydatach na studia w języku polskim w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Kandydaci powinni znać język angielski na poziomie A2 lub wyższym.

Zapisy on-line

Kursy polskiego dla studentów ukraińsko lub rosyjskojęzycznych

Kursy obejmują umiejętności: słuchania, czytania, mówienia oraz gramatykę. Program kursów został stworzony specjalnie na potrzeby kandydatów ukraińsko lub rosyjskojęzycznych, którzy zamierzają podjąć studia w języku polskim w AEH.

Zapisy on-line

Darmowe kursy polskiego on-line

Kursy stworzone z myślą o studentach ukraińsko i rosyjskojęzycznych. Do rozpoczęcia kursu nie jest wymagana żadna znajmość języka polskiego. Lekcje bazują na różnicach i podobieństwach pomiędzy językami. Przykłady omawiają sytuacje z życia codziennego. Ten darmowy kurs to doskonała propozycja dla osób rozpoczynających naukę języka polskiego.

Zapisy on-line

Zapisz się na kurs